Mikro Kaynak Saç Uygulaması İle Göz Alıcı Saçlar

Saçlarının güzel, parlak ve gür gözükmesini her kadın ister; fakat ne yazık ki  saç tipleri birbirinden farklıdır. Kiminin saçı gür ve dolgun görünür iken; kiminin saçı ince telli ve basık görünür. Aşırı boyadan da saçı gür ve dolgun olanların zamanla  saçları yıpranır ve uzaması yavaşlayabilir. İnce telli, basık görünen veya uzaması yavaşlayan saçlar için en iyi  yöntem kaynak saçtır.Saç kaynak çeşitleri arasında doğal bir görünüm yaratması sebebiyle sıyrılan mikro kaynak saç yöntemi son zamanların popüler uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Mikro kaynak yöntemi , doğal saç  görünümüne  önem verenler,saç uzatmak isteyenler, özellikle de doğal saç uzatma yöntemi arayanlar için uygun bir uygulamadır. Mikro kaynak saç uygulaması ile göz alıcı saçlar artık hayal değil!

Mikro kaynak saç, kaynak saç dünyasındaki en son yöntemlerden bir tanesidir. Bu teknik ile saçlar ince ince tutamlar halinde eklenir ve eski klasik kaynak saç tutamlarından daha ince olması sebebiyle çok kullanışlı bir tekniktir. İnce İnce tutamlar halinde özel bir yapıştırıcı ile saçlara tutturularak yapılan bir uygulamadır.

Neden Mikro Kaynak Saç Yaptırılmalı?

  • Öncelikle son derece doğal durması ve kesinlikle saçlarınızdan ayırt edilememesi kaynak saç yaptırmak isteyenler için en önemli yaptırma sebebi olabilir.
  • Mikro kaynak saç uygulaması klasik kaynak uygulamalarında olduğu gibi kafanıza batmaz ve saçlarınıza dokunulduğunda hissedilmez. Ayrıca bu teknikte saçınıza uygulanan kapsüllerden dolayı kaynaklar saçınızla aynı renk olur ve saçlarınızı topladığınızda dahi dışarıdan görünmezler.
  • Mikro kaynak saça istediğiniz saç bakımını uygulayabilirsiniz. Havuz,deniz,saunaya rahatlıkla girebilirsiniz.
  • Saçları diplerden fırça,tarak ile tarayabilirsiniz.
  • Saç düzleştirici, fön gibi uygulamalar yaptırabilirsiniz.
  • Mikro kaynak saç kullanırken kaynaklara özel bakım uygulamanız gerekmez; ayrıca diğer kaynak işlemlerine göre daha uzun süre kullanım sağlar.
  • Mikro kaynak saçlara kendi saçınıza dokunulmadan röfle ve balyaj gibi uygulamalar yaptırabilirsiniz.
  • Kafanızda ağırlık yapmaz ve kendi saçınızmış gibi hissedersiniz.Dökülme bozulma yapmadan saçınızın uzamasına bağlı olarak yaklaşık 9 ay kadar kullanabilirsiniz.

Mikro kaynak saç uygulamasından sonra saçlarınız istediğiniz doğal  yoğunlukta ve uzunlukta olur. Mikro kaynak saç uygulaması,boncuk kaynak saç,keratin kaynak saç gibi çeşitleri vardır.

Mikro kaynak saç uygulamasını, hızlı saç uzatmak isteyenler, saç hacmini arttırmak isteyenler  yaptırabilir. Mikro kaynak saç uygulaması hızlı saç uzatma yöntemleri arasında en güzel yöntemdir. Mikro  saç kaynak fiyatları, gram olarak hesaplanmaktadır. Saçlarınızın yoğunluğuna ve uzunluğuna göre mikro kaynak saç  fiyatları  değişmektedir. Genel olarak 100 gram saç uygulaması 1.000 tl’dir.

Mikro Kaynak Saç Öncesi
Mikro Kaynak Saç Sonrası

Mikro Kaynak Saç Çıkartma Nasıl yapılır?

Saçtaki kaynak nasıl ve ne zaman  çıkarılır?diye merak ediyorsanız  söyleyelim.Saçınızın uzama hızına bağlı olarak ortalama 4 ay sonra saçınızdan çıkarılması gerekmektedir. Özel bir solüsyonla birlikte saçlar çıkartılır ve saçlarınız herhangi bir zarar görmez. Saç çıkarma sırasında ağrı veya acı hissetmezsiniz.

Mikro kaynak saç uygulaması ile göz alıcı saçlar  kavuşmak için, İstanbul’da bir çok  merkez de bu uygulamayı rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle Şişli,Bakırköy,Bahçelievler gibi semtlerde kolaylıkla bulabileceğiniz bir yöntemdir.

Bir cevap yazın